جستجو

علت برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ

با رادیکال امداد تا انتهای این مقاله همراه باشید . 

علت برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ

علت برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ

ممکن برای شما سوال پیش بیاید که علت برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ چه چیزی می تواند باشد .

این امر ممکن است زمانیکه دمای یخچال شما خیلی بالا باشد، ایجاد شود و این اتفاق به این صورت رخ می دهد که هوای گرم به داخل محفظه یخچال وارد می شود و این تراکم سبب یخ زدگی می شودو چون اواپراتور در حال فعالیت می باشد و دمای آن پایین می باشد این هوای گرم وارد شده به قسمت جایخی می رود و سبب برفک زدن می شود.

حتی ممکن است این امر زمانیکه خانه شما دارای دمای بالا باشد هم ایجاد شود در واقع با باز و بسته کردن درب یخچال هوای گرم و مرطوب داخل خانه وارد یخچال و فریزر سامسونگ شما می شود و این مورد هم یکی دیگر از موارد علت برفک زدن یخچال و فریزر سامسونگ می شود.

برای رفع این مشکل بهتر است دما یخپال خود را چند درجه پایین بیاورید تا از به وجود اومدن این مشکل جلوگیری کنید.

 

علت برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ و نشتی یخچال

علت یخ زدگی یخچال سامسونگ و نشتی یخچال

یکی دیگر از علت برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ و نشتی یخچال زمانی اتفاق می افتد که ذرات غذا یا باقی مانده های دیگر مواد غذایی در شیلنگ تخلیه گیر می کنند، در واقع این زباله ها راه مجرای فاضلاب را می بندند و باعث نشتی آب می شوند و راه آن را مسدود می کنند که باعث یخ زدگی و در نهایت نشت آب از یخچال و فریزر سامسونگ می شود.

خواندن مقاله
علت کار نکردن یخچال ساید سامسونگ

برای رفع این مشکل به وجود آمده بهتر است ابتدا یخچال فریر سامسونگ خود را از برق خاموش کنید و منتظر بمانید یخ های ایجاد شده آب شوند و سپس شروع به تمیز کردن آن کنید و بعد از اطمینان از تمیز شدن آن می توانید مجدد یخچال فریزر خود را به برق بزنید.

یکی دیگر از علت رایج نشتی آب کامل بسته نشدن درب یخچال می باشد در واقع اگر درب یخچال شما کامل بسته نشود به تدریج دمای داخل یخچال بالا می رود و همین امر سبب تشکیل آب در داخل یخچال می شود در نهایت بهتر است هر شش ماه یک بار لاستیک دور درب یخچال خود را تمیز کنید تا از این مشکل جلوگیری شود.

شماره نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

یکی از موارد بسیار مهم که باید به آن توجه کرد این است که با به وجود آمدن هر مشکلی در رابطه با تعمیر یخچال سامسونگ  بهتر است از تکنسین های متخصص و مهارت دیده در این زمینه کمک بگیرید.

برای تعمیر یخچال سامسونگ می توانید با شماره های   ۰۹۳۵۹۳۸۹۷۹۲  و ۰۲۱۵۵۷۹۸۹۹۲ تماس بگیرد تا تیم تیم تخصصی رادیکال امداد در کم ترین زمان با شما ار تباط بگیرند.

یخچال یکی از ضروری ترین و اساسی ترین لوازم در هر خانه ای می باشد که به صورت شبانه روزی در حال کار کردن می باشد در نهایت رسیدگی و مراقبت از آن باید در الویت باشد و قطعا برسی علت برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ و رفع آن بسیار ضروری می باشد.

اگر یخچال سامسونگ شما به هر دلیلی دچار مشکل شد و شما به دنیال شماره نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ هستید می اوانید با تیم رادیکال امداد در تماس باشید.

خواندن مقاله
علت خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما در حین کار

 

علت یخ زدگی در یخچال چیست؟

علت یخ زدگی در یخچال چیست؟

شایع ترین مقصر کویل های اواپراتور، کویل های کندانسور و کمپرسورها هستند. اگر هر یک از این قطعات آسیب دیده باشد یا به درستی کار نکند، ممکن است یخچال شما همه چیز داخل آن را یخ بزند

بررسی کنید که ترموستات شما خیلی بالا تنظیم نشده باشد، دمای یخچال را کاهش دهید که ممکن است به طور تصادفی بسیار بالا تنظیم شده باشد که می تواند منجر به ایجاد یخ زدگی شود. آیا درب برای مدت طولانی باز است یا زیاد باز می شود؟ یخ می تواند تشکیل شود زیرا هوای مرطوب به داخل دستگاه کشیده می شود

 

چگونه یخچالی را که یخ زده است تعمیر کنیم؟

ممکن است فقط یک لایه نازک یخ زدگی در دیواره پشتی یخچال شما به وجود آمده باشد که اصلا غیرعادی نیست و مشکلی برای یخچال شم ایجاد نمی کند اما اگر دیوار یخچال به شدت پوشیده از یخ شده باشد، بهتر است به دنبال علت آن باشید و سریعا مشکل را رفع کنید.

  • ابتدا دما یخچال را برسی کنید

دمای یخچال خود را چک کنید و برسی کنید که دمای آن تنظیم باشد.

ممکن است دمای یخچال شما روی یک تنظیم نادرست تنظیم شده باشد.

دمای ایده آل در یخچال سامسونگ برای قسمت ‌های فریزر و یخچال، به‌ترتیب، منفی 19 درجه سانتی‌ گراد و مثبت 3 درجه سانتی ‌گراد (منفی 2 درجه فارنهایت و مثبت 38 درجه فارنهایت) است

اگر دمای فریزر و یخچال خیلی زیاد یا خیلی کم باشد، تنظیم دمای دستی ضروری است. و دما را خودتان تنظیم کنید. دمای توصیه شده برای یخچال 4 تا 5 درجه سانتی گراد و برای قسمت فریزر حدود 18- درجه سانتی گراد است.

خواندن مقاله
چگونه قفل ماشین لباسشویی ال جی را باز کنیم

 

 

از علت های رایج یخ زدن یخچال فریزر سامسونگ

از علت های رایج یخ زدن یخچال فریزر سامسونگ

  • یخ یا یخ زدگی در فریزر می تواند ناشی از یکی از این سه مشکل باشد:
  • تنظیم نادرست دمای یخچال
  • بسته نشدن کامل درب یخچال و یا خرابی لاستیک دور درب یخچال
  • خرابی ترموستات یخچال
  • وجود آلودگی بر روی کویل های کمپرسوریخچال

 

 

برای رفع مشکلات جدی یخچال سامسونگ خود، می توانید با تیم تخصصی رادیکال امداد تماس بگیرید. برای نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ می توانید با این شماره ها ۰۹۳۵۹۳۸۹۷۹۲  و ۰۲۱۵۵۷۹۸۹۹۲ تماس بگیرید.

 

 

 

امتیاز شما به این مقاله

پست های اخیر

با گارانتی رضایت مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت