جستجو
رادیکال امداد
تعمیر تخصصی انواع یخچال و ساید بای ساید

ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات
تعمیر لوازم خانگی در تهران

 
تعمیرات ماشین ظرفشویی

ما در کنارتان هستیم تا در کوتاه ترین زمان ، برترین خدمات تعمیر لوازم خانگی را در محل شما ارائه دهیم.

با ما تماس بگیرید

تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی مهم است که و در صورت بروز عیب و اشکال، می‌تواند به شدت دردسرساز شود. تعداد قطعات ماشین ظرفشویی زیاد و ساختار آنها پیچیده است. به همین دلیل معمولا خود افراد از عهده تعمیر ماشین ظرفشویی بر نمی‌آیند و نیاز به کمک تعمیرکار دارند، با کمک رادیکال امداد می توانید با خیال راحت ماشین ظرفشویی خود را تعمیر کنید.

 

چرا رادیکال امداد

تعمیرات ماشین ظرفشویی

متخصصان با تجربه

تعمیرات ماشین ظرفشویی

هزینه منصفانه

تعمیرات ماشین ظرفشویی

استفاده از قطعات اورجینال

تعمیرات ماشین ظرفشویی

سرعت در ارائه خدمات

 

تعمیر ماشین ظرفشویی

مشکلات و خرابی های ماشین ظرفشویی می تواند علت های مختلف داشته باشد که با هم در اینجا به مهم ترین آن ها می پردازیم.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نشد علت های مختلفی می تواند داشته باشد، ماشین ظرفشویی دستگاهی تقریبا جدید در خانه ها می باشد ولی در همین مدت کم افراد زیادی به آن وابسته شدن و با خراب شدن آن باعث ایجاد خلل در کارها و نظافت خانه ایجاد می کند .

از موارد بسیار رایج در روشن نشدن ماشین ظرفشویی می توانیم به باز بودن درب ماشین ظرفشویی اشاره کنیم، شما باید ابتدا از بسته بودن درب آن مطمئن باشید اگر درب آن بسته بود می توانید به سراغ برسی کردن موارد دیگر بروید .

که توصیه می شود آن را از برق بکشید و سریعا به دنبال علت آن بگردید اگر موفق به یافتن علت روشن نشدن ظرفشویی نشدید، تیم رادیکال امداد می تواند در این امر به شما کمک کند.

نشت آب از ماشین ظرفشویی

نشت آب از ماشین ظرفشویی

دلایل بسیار زیاد و مختلفی برای نشتی آب از ماشین ظرفشویی وجود دارد که یکی از فراوان ترین مشکل در این مورد مسدود شدن فیلتر ماشین ظرفشویی می باشد.

این امر زمانی اتفاق میفتد که که فیلتر به طور مرتب تمیز نشود در واقع شما برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است که بعد از چندبار شست و شو فیلتر آن را تمیز کنید و از باقی مانده های غذاهای جمع شده تمیز کنید تا هم ظرف های داخل ماشین ظرفشویی تمیز شسته شود و هم نشتی آب صورت نگیرد.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

از دیگر مشکلات رایج ظرفشویی آبگیری نکردن آن می باشد که دارای علل مختلفی می باشد اما مهم ترین علت می توان به وجود مشکل در برد اصلی اشاره کرد البته قبل از اینکه به این مورد برسیم بهتر است به مواردی چون شیر برقی و شیلنگ ظرفشویی بپردازیم و از سالم بودن آن مطمئن شویم و در صورت بودن مشکل در این زمینه شما به راحتی می توانید خودتان آن را حل کنیم در غیراینصورت می توانید از تیم رادیکال امداد کمک بگیرید.

خشک نشدن ظرف در ماشین ظرفشویی

خشک نشدن ظرف ها می تواند دارای موارد مختلفی باشد که از ساده ترین مشکلات می توان به تنظیم نبودن و تنظیمات اشتباه آن می توانیم اشاره کنیم که با درست کردن آن مشکل برطرف می شود.

اما اگر غیر از این مورد باشد بهتر است ماشین ظرفشویی را خاموش نمایید و با تیم رادیکال امداد برای برسی علل خشک نکردن تماس بگیرید.

تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دارای علل مختلفی چون مسدود شدن فیلتر تا خراب شدن بازوهای آب پاش متغیر باشد. و همچنین ممک است شوینده مناسب استفاده نکرده باشید و اگر شوینده شما تاریخ گذشته یا تقلبی نبوده باشد در ابتدا بهتر است خودتان از تمیز بودن فیلتر مطمئن شوید و سپس در صورت تمیز بودن آن بهتر است با تیم رادیکال امداد برای برسی موارد دیگر تماس بگیرید

تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی

تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی

ممکن است شما هم با این مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی مواجه شده باشید که پس از شست و شو مقداری آب در کف ماشین ظرفشویی باقی مانده باشد که عدم تخلیه آب باعث به وجود آمدن مشکلاتی چون انتشار بوی بد و در نهایت نشت آب موارد دیگر می شود .

در ابتدا بهتر است مانند موارد پیش از تمیز بودن فیلتر خود مطمئن شوید ، اگر تمیز و سالم بود بهتر است شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی هم برسی کنید از آنجا که این شلنگ بسیار سبک می باشد ممکن است دارای پیچ خوردگی شود و همین امر مانع تخلیه آب می باشد.

تیم رادیکال امداد در پیدا کردن مشکل و برطرف کردن آن می توند به شما کمک نماید.

 

کار نکردن دکمه ها در ماشین ظرفشویی

اولین مورد که در این امر بهتر است برسی کنید، فعال بودن قفل کودک می باشد و اگر این مورد نبود می تواند دلایل مختلفی از جمله ایراد در برد اصلی و کنترل پنل و یا حتی وجود مشکل در سیم کشی ماشین ظرفشویی باشد که اگر با این موارد مواجه شدید بهتر است از تکنسین های ماشین ظرفشویی کمک بگیرید.

بوی بد ماشین ظرفشویی

ممکن است بعد از مدتی ماشین ظرفشویی شما دارای بوی بدی باشد برای رفع این مشکل اولین موردی که باید برسی نمایید فیلترهای آن می باشد که شما باید مرتب بعد از چندین بار شست و شو آن را تمیز کنید.

اگر با تمیز کردن فیلترها همچنان دستگاه شما دارای بوی بد می باشد ممکن است سوراخ های بازو از مواد غذایی مسدود شده باشد و یا حتی مشکلاتی در تخلیه آب به وجود آمده باشد.

در نهایت بهتر است برای رفع این مشکل از تکنین ها کمک نمایید.

وجود سر و صدای زیاد در ماشین ظرفشویی

وجود سر و صدای زیاد در ماشین ظرفشویی

اگر دستگاه شما دارای سروصدای بسیار زیاد می باشد شما باید سریعا در پیدا کردن این مشکل دست به کار شوید و آن را شناسایی و برطرف نمایید.

یکی از رایج ترین مشکلات در سروصدای زیاد ظرفشویی، خرابی در پمپ تخلیه می باشد و مواردی چون خرابی یاتاقان و مشکل در جت پمپ که بهتر است برای برسی موارد بیشتر از تیم رادیکال امداد کمک نمایید.

طولانی شدن زمان شستشو ظروف

در این مورد بهتر است ابتدا لوله ورودی آب برسی شود سپس به سراغ موارد دیگر چون سنسور و ترموسات و موارد دیگر می رویم.

عیب یابی مشکلات ظرفشویی

بعضی از ماشین های ظرفشویی خیلی زودتر از آنچه که شما انتظار دارید دچار مشکلاتی می شود اما از آنجا که این دستگاه بسیار محبوب می باشد قطعا باید سریعا به رفع این مشکلات بپردازیم در صورت به جود آمدن هر مشکلی شما می توانید با کمک تیم رادیکال امداد آن را برطرف نمایید.

فرم درخواست خدمات

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت