جستجو

خدمات ما

اگر برای تعمیر لوازم خانگی خود به دنبال مطمئن ترین و سریع ترین راه حل ممکن هستید می توانید به ما اعتماد کنید. رادیکال امداد برترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروویو و جاروبرقی ارائه می دهد :
خدمات

تعمیرات آبسردکن 

تعمیر آبسردکن توسط تکنسین های حرفه ای با سال ها تجربه در رادیکال امداد انجام می گردد.
تعمیر آبسردکن علاوه بر تخصص و مهارت نیاز به سرعت عمل بالا نیز دارد که در ابتدا سعی در تعمیر آبسردکن شما دارند و در صورتیکه قطعه به هیچ عنوان تعمیر نگردد و نیاز به تعویض داشته باشد قطعه کاملاً اورجینال جایگزین خواهد شد تا دستگاه مثل روز اول عالی کار کند.
هماهنگی جهت اعزام تکنسین متخصص، در مدت کمتر از 15 دقیقه صورت خواهد گرفت، برای سفارش تعمیر یخچال خود کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

 
خدمات

تعمیرات ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی مهم است که و در صورت بروز عیب و اشکال، می‌تواند به شدت دردسرساز شود. تعداد قطعات ماشین ظرفشویی زیاد و ساختار آنها پیچیده است. به همین دلیل معمولا خود افراد از عهده تعمیر ماشین ظرفشویی بر نمی‌آیند و نیاز به کمک تعمیرکار دارند، با کمک رادیکال امداد می توانید با خیال راحت ماشین ظرفشویی خود را تعمیر کنید.

 
خدمات

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

تعمیر یخچال فریزر و تعمیر یخچال ساید بای ساید توسط تکنسین های حرفه ای با سال ها تجربه در رادیکال امداد انجام می گردد.
تعمیر یخچال و ساید با ساید علاوه بر تخصص و مهارت نیاز به سرعت عمل بالا نیز دارد که در ابتدا سعی در تعمیر یخچال ساید بای ساید یا تعمیر یخچال فریزر شما دارند و در صورتیکه قطعه به هیچ عنوان تعمیر نگردد و نیاز به تعویض داشته باشد قطعه کاملاً اورجینال جایگزین خواهد شد تا دستگاه مثل روز اول عالی کار کند.
هماهنگی جهت اعزام تکنسین متخصص، در مدت کمتر از 15 دقیقه صورت خواهد گرفت، برای سفارش تعمیر یخچال خود کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

خدمات

تعمیرات انواع مایکرویو

مایکروویو به یکی از پرکاربرد ترین وسایل امروزه خانه ها تبدیل شده است. به علت کابرد های فروان ، امروزه افراد به سختی می توانند بدون این دستگاه زندگی کنند و مشکلات خود را حل کنند. اما هر لوازم الکترونیکی شیوه ی مراقب مخصوص به خود را دارد و در صورت خرابی ، باید توسط متخصص تعمیر شود. در صورت خرابی و به وجود اومدن مشکل شما می توانید با خیال راحت مایکروویو خود را به رادیکال امداد بسپارید.

 
خدمات

تعمیرات جاروبرقی

خرابی جاروبرقی و تعمیر آن دغدغه بزرگ بسیاری از خانواده‌هاست چرا که این وسیله کاربردی مصرف بالایی در خانه دارد و خرابی آن می‌تواند معضلات زیادی را به وچود آورد. شما می‌توانید با همراهی متخصصان حاذق و کارآمد مجموعه رادیکال امداد، تمام مشکلات و نقص‌های فنی جاروبرقی خود را عیب یابی و تعمیر کنید و نگران سلامت دستگاه خود نباشید. خدمات تعمیرات در محل رادیکال امداد در اینجا بهترین گزینه برای تعمیر جاروبرقی شما خواهد بود تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن جاروبرقی خود را سالم و بدون نقص فنی تحویل بگیرید.

خدمات

تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از لوازم اساسی در هرخانه ای می باشد اگر لباسشویی شما به مشکلی برخورد، رادیکال امداد ضمن استفاده از تجهیزات پیشرفته، ماشین لباسشویی شما را عیب یابی کرده و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات آن انجام می دهد
متخصصان و تکنسین‌های مجرب مجموعه رادیکال امداد کاربلدهای حرفه‌ای در تعمیر ماشین لباسشویی هستند. همکاران ما با حضور در محل شما می‌توانند مشکل ماشین لباسشویی را به سرعت شناسایی و برطرف کنند. در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دارید، کافی است با رادیکال امداد تماس حاصل کنید..

 

فرم درخواست خدمات

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت