جستجو
رادیکال امداد
تعمیر تخصصی انواع ماشین لباسشویی

ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات
تعمیر لوازم خانگی در تهران

 
تعمیرات ماشین لباسشویی

ما در کنارتان هستیم تا در کوتاه ترین زمان ، برترین خدمات تعمیر لوازم خانگی را در محل شما ارائه دهیم.

با ما تماس بگیرید

تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از لوازم اساسی در هرخانه ای می باشد اگر لباسشویی شما به مشکلی برخورد، رادیکال امداد ضمن استفاده از تجهیزات پیشرفته، ماشین لباسشویی شما را عیب یابی کرده و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات آن انجام می دهد
متخصصان و تکنسین‌های مجرب مجموعه رادیکال امداد کاربلدهای حرفه‌ای در تعمیر ماشین لباسشویی هستند. همکاران ما با حضور در محل شما می‌توانند مشکل ماشین لباسشویی را به سرعت شناسایی و برطرف کنند. در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دارید، کافی است با رادیکال امداد تماس حاصل کنید..

 

چرا رادیکال امداد

تعمیرات ماشین لباسشویی

متخصصان با تجربه

تعمیرات ماشین لباسشویی

هزینه منصفانه

تعمیرات ماشین لباسشویی

استفاده از قطعات اورجینال

تعمیرات ماشین لباسشویی

سرعت در ارائه خدمات

 

تعمیر ماشین لباسشویی

اهمیت دادن و توجه به نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی بسیار مهم و ضروری است در واقع ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین لوازم در خانه می باشد در صورتیکه دچار مشکل شود ، از قبیل مشکلاتی چون روشن نشدن، سروصدا زیاد، آبگیری نکردن، تخلیه نشدن آب آن و قفل در و مشکلاتی دیگر، نگران نباشید شما می توانید جهت دریافت خدمات تعمیر انواع ماشین لباسشویی در تهران با رادیکال امداد تماس بگیرید.

ممکن است ماشین لباسشویی شما مشکلات مختلفی داشته باشد برای تعمیرکاران رادیکال امداد فرقی ندارد چه مشکلی دارد و از چه برندی می باشد، آن ها مشکلات مختلف لباسشویی را برسی و آن مشکل را برطرف می کنند.

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی رادیکال امداد را انتخاب کنیم؟

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی رادیکال امداد را انتخاب کنیم؟

تیم رادیکال امداد برای راحتی مشتریان، تمام خدمات مرتبط را در محل انجام می دهند، و تمام مشکلات لباسشویی شما رو در یک روز برطرف می کنند و از همه مهم تر ابتدا مشکل را با شما برسی و در صورت وجود مشکلات جزئی، تیم رادیکال امداد شما رو در برطرف کردن مشکل راهنمایی می کنند در غیراینصورت تکنسین ها به محل شما مراجعه می کنند تا سریعا مشکل به وجود آمده را حل کنند.

برای ثبت درخواست خدمات و تعمیرات لباسشویی در تهران می توانید با شماره تلفن 02155798992 یا 09359389792 تماس حاصل فرمایید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی

مشکلات رایج ماشین لباسشویی

برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی که در لباسشویی‌های مختلف بسیار رایج است و امکان ندارد که در طول مدت زمانی که از دستگاه خود استفاده می‌کنید، با چند مورد از آن‌ها روبه‌رو نشوید.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی

روشن نشدن و کار نکردن ماشین لباسشویی یکی از موارد بسیار زیاد گزارش شده می باشد که باعث دردسر و مشکلات بسیار زیادی می شود و امروزه به دلیل آپارتمان شدن خانه ها شستن لباس ها با دست کار بسیار مشکلی می باشد چون خشک کردن لباس ها کار آسانی نمی باشد. روشن نشدن لباسشویی دلایل مختلفی دارد که اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که به جریان برق وصل شده اید و از سالم بودن کابل آن مطمئن شوید و در نهایت با استفاده از یک فازمتر می توانید جریان برق را برسی نمایید و از درست بودن کابل برق مطمن شوید .

از دیگر موارد روشن نشدن لباسشویی فیوز آن می باشد، که اگر فیوز سوخته باشد، لباسشویی و چراغ های آن روشن نمی شود. یکی از مواردی که باعث سوختن فیوز لباسشویی می شود، نوسانات شدید برق می باشد.

 • قفل شدن درب ماشین لباسشویی

قفل شدن درب ماشین لباسشویی

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که لباس های خود را شسته اید و بعد از تمام شدن آن میخواهید آن ها را از داخل لباسشوی درآورید و سریعا پهن کنید تا لباس ها شسته شده با نم نمونن و بو نگیرند، اما هر چقدر تلاش می کنید درب لباسشویی باز نمی شود و هرچقدر هم تلاش می کنید تاثیری ندارد این اتفاق و قفل شدن درب از طریق جریان برق به کل دستگاه منتقل میشه در ابتدا بهتر است جریان برق و اتصال آن به کابل مطمئن شوید و برسی کنید که دوشاخه به پریز وصل شده باشد. یکی دیگر از باز نشدن درب لباسشویی تخلیه نشدن آب داخل آن می باشد که بخاطر سیستم حفاظتی و جلوگیری از سریز شدن آب، درب به طور خودکار قفل می شود که در این مورد شما باید به دنبال دلیل تخلیه نشدن آب داخل آن بگردید و از دلایل دیگر خراب بودن میکروسوئیچ و زبانه درب می باشد که باید با کمک یک متخصص آن را درست نمایید.

 • نچرخیدن ماشین لباسشویی

اصلی ترین و مهم ترین دلیل نچرخیدن لباسشویی حجم بسیار زیاد لباس داخل آن می باشد. در واقع بیش تر از ظرفیت آن لباس درون آن قرار داد و در اینصورت کوپلینگ دستگاه از کار افتاده و چرخش آن دچار مشکل شده است. از دیگر موارد بسته نشدن درست درب آن می باشد، برای چرخش لباسشویی باید درب آن به طور کامل بسته شود اگر به هردلیلی درب آن بسته نشود لباسشویی شروع به کار کردن نمی کند و همچنین شل شدن و پارگی در تسمه و خرابی چرخ تسمه دستگاه باعث می شود لباسشویی کند بچرخد یا کلا چرخش نداشته باشد و وجود آشغال و گرفتگی در پمپ تخلیه باعث نچرخیدن لباسشویی می شود و در نهایت خراب شدن بلبرینگ های لباسشویی که باعث اختلال در چرخش لباسشویی می شود.

 • آبگیری زیاد لباسشویی

اولین موردی که باید در این مشکل برسی شود، درستس شیر ورودی یا شیر برقی می باشد.خراب شدن برد کنترل الکترونیکی، دومین دلیل آبگیری ممتد است. خراب شدن برد، سبب ارسال فرمان اشتباه می‌شود. و از دیگر موارد خراب شدن سنسور آب می باشد، سنسور سطح آب که به آن میکروسوئیچ فشار نیز گفته می‌شود، مسئول تشخیص سطح آب است که اگر این قطعه خراب شود باعث شستشوی ممتد می شود.

 • نشتی ماشین لباسشویی

اولین و ساده ترین علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی شیلنگ دستگاه است پس بهتر است ابتدا شیلنگ دستگاه را برسی کنید و سالم بودن آن مطمئن شوید از دیگر موارد علت نشتی آب، پمپ لباسشویی می باشد که اگر مشکل از خرابی پمپ باشد با تعویض کردن آن مشکل رفع می شود. دریچه ورودی آب سومین علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی می باشد که کار آن کنترل ورود آب گرم و سرد از به داخل لباسشویی است.این شیر در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد که شیلنگی به آن متصل شده است که از پنل عقب وارد دستگاه میشود در نهایت با برسی کردن آن مطمئن شوید که مشکلی ندارد و به درستی کار می کند.

 • باز یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

یکی از اصلی ترین و ساده ترین علت در این مشکل پر بودن بیش اندازه و بیشتر از ظرفیت لباسشویی می باشد. اگر این مورد نبودن شما می توانید موارد دیگردی از جمله سالم بودن لاستیک های درب، نبودن حسم خارجی بین درب، خرابی زبانه درب، شکستگی لولا و درنهایت برسی قفل درب کودک بپردازید.

 • ایجاد سروصدای زیاد توسط لباسشویی

از دلایل اصلی سروصدا زیاد لباسشویی می توانیم به تراز کردن پایه ها و قرارنداشتن در محل مناسب لباسشویی اشاره کنیم. اگر شما مطمئن هستید که پایه ها تراز هستند و لباسشویی شما در جای مناسبی قرار دارد پس بهتر است به برسی موارد دیگر از جمله خرابی کلاچ، فرسودگی کوپلینگ، خرابی گیربکس و از کارافتادگی ضربه گیرهای دستگاه بپردازید.

 • لرزش شدید ماشین لباسشویی

لرزش شدید ماشین لباسشویی

بیشتر مواقع لرزش شدید در هنگام خشک کردن اتفاق میفتد یعنی زمانی که در دور تند و و در حال خشک کردن است اتفاق میفتد که اگر این لرزش بیش از ندازه و در تمام زمان شستشو اتفاق افتاد بهتر است به برسی فنر ضد لرزش لباسشویی و تراز بودن پایه های آن را برسی کنید.

 

برخی از برندهای تحت پوشش

تیم رادیکال امداد انواع برندهای ماشین لباسشویی را تحت پوشش خود دارد که در اینجا به برخی از برندهای تحت پوشش اشاره می کنیم:

 • تعمیرات سامسونگ
 • تعمیرات ال جی
 • تعمیرات بوش
 • تعمیرات دوو
 • تعمیرات آاگ
 • تعمیرات ایندزیت
 • تعمیرات کنوود
 • تعمیرات سام
 • تعمیرات جی پلاس

فرم درخواست خدمات

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت