جستجو
رادیکال امداد
تعمیر  انواع جاروبرقی

ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات
تعمیر لوازم خانگی در تهران

تعمیرات جاروبرقی

ما در کنارتان هستیم تا در کوتاه ترین زمان ، برترین خدمات تعمیر لوازم خانگی را در محل شما ارائه دهیم.

با ما تماس بگیرید

تعمیرات جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی

خرابی جاروبرقی و تعمیر آن دغدغه بزرگ بسیاری از خانواده‌هاست چرا که این وسیله کاربردی مصرف بالایی در خانه دارد و خرابی آن می‌تواند معضلات زیادی را به وچود آورد. شما می‌توانید با همراهی متخصصان حاذق و کارآمد مجموعه رادیکال امداد، تمام مشکلات و نقص‌های فنی جاروبرقی خود را عیب یابی و تعمیر کنید و نگران سلامت دستگاه خود نباشید. خدمات تعمیرات در محل رادیکال امداد در اینجا بهترین گزینه برای تعمیر جاروبرقی شما خواهد بود تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن جاروبرقی خود را سالم و بدون نقص فنی تحویل بگیرید.

چرا رادیکال امداد

تعمیرات جاروبرقی

متخصصان با تجربه

تعمیرات جاروبرقی

هزینه منصفانه

تعمیرات جاروبرقی

استفاده از قطعات اورجینال

تعمیرات جاروبرقی

سرعت در ارائه خدمات

 

تعمیرات جاروبرقی

با خراب شدن جاروبرقی قطعا تعمیر جاروبرقی یکی از اساسی ترین و ضروری ترین کار می باشد. به طور کلی ممکن است هر قطعه ای از جاروبرقی روزی خراب شود. شما می توانید تعمیر جاروبرقی خود را به تیم رادیکال امداد بسپارید.

 

کم شدن مکش جاروبرقی

کم شدن مکش جاروبرقی

یکی از مشکلااتی که در بیش تر جاروبرقی ها اتفاق میفتد، کم شدن مکش جاروبرقی می باشد.

قطعا این امر بسیار اذیت کنندس و شما دوست دارید سریع این مشکل حل شود و آن را درست کنید.

اولین موردی که باید شما برسی کنید، پر بودن کیسه جاروبرقی است که اگر مکش جاروبرقی به این دلیل کم شده باشد شما می توانید با خالی کردن آن مجدد مکش قبلی جاروبرقی را داشته باشید.

اما ممکن است شما کیسه را خالی کنید و باز متوجه شوید که مکش جاروبرقی همچنان کم است، در این زمان شما باید موارد دیگر را برسی کنید، که تیم رادیکال امداد در این امر می توانند به شما کمک نمایند.

 

خراب شدن موتور جاروبرقی

خراب شدن موتور جاروبرقی

ممکن است شما سال های زیادی باشد که از جاروبرقی خود استفاده می کنید، خراب شدن موتور جاروبرقی به دلیل کار کردن زیاد در طول سال ها یکی دیگر از دلایل کم شدن مکش آن می باشد.

در واقع جاروبرقی شما عمر خود را کرده است و باید قطعات خراب شده در موتور تعمیر شوند و یا تعویض شوند که مجدد مانند گذشته مکش خود را داشته باشد.

 

تنظیمات اشتباه

از دیگر موارد کم شدن مکش جاروبرقی تنظیمات اشتباه جاروبرقی می باشد.

در واقع گاهی وقت ها ممکن است هیچ مشکل جدی برای جاروبرقی شما پیش نیامده باشد و شما به راحتی با تنظیم مجدد آن می توانید مکش قبلی جاروبرقی خود را داشته باشید این امر به ویژه در خانواده هایی که دارای کودک خردسال هستند اتفاق میفتد و در نهایت بهتر است قبل از استفاده از جاروبرقی ، تنظیمات آن را چک نمایید.

 

پارگی کیسه جاروبرقی

پارگی کیسه جاروبرقی

کیسه های جاروبرقی دارای دو نوع دائمی و یک بار مصرف می باشند .اگر شما از کیسه دائمی استفاده می کنید ممکن است بعد از ی مدت استفاده، آن دچار پوسیدگی شود و پاره شود و یا حتی ممکن به علت جارو کردن یک جسم تیز پاره شود که این اتفاق حتی برای کیسه های یک بار مصرف هم ممکن است پیش بیاید که با پاره شدن کیسه اولین اتفاقی که میفتد کم شدن مکش جاروبرقی می باشد.

در نهایت بهتر است برای جلوگیری از خرابی های گسترده تر و خراب نشدن موتور جاروبرقی از کیسه های یک بار مصرف استفاده نمایید و در صورت استفاده از کیسه های دائمی هر چندوقت یک بار آن را چک نمایید و از الم بودن آن مطمئن شوید.

کثیف شدن فیلتر

از دیگر موارد رایج کم شدن مکش جاروبرقی کثیف شدن فیلتر آن می باشد.

همه جاروبرقی ها دارای دو فیلتر هستند که بعد از مدتی کار کردن دارای کثیفی و گرد و غبار بسیار زیادی می شود بهتر است هر چندوقت یک بار فیلترهای آن را برسی کنید و از سالم بودن و پوسیده نبودن آن ها مطمئن شوید.

 

پارگی لوله خرطومی

پارگی لوله خرطومی

لوله خرطومی از جنس بسیار سخت و سفت ساخته شده است اما ممکن بعد از سال ها استفاده از آن و حتی استفاده نادرست و اشتباه از آن و یا حتی برخود یک جسم سخت و تیز به آن این لوله خرطومی پاره شود.

و با پاره شدن لوله خرطومی، مکش جاروبرقی به شدت کم می شود و شما نیاز دارید که آن را تعمیر و یا تعویض کنید، برای این کار می توانید با تیم رادیکال امداد تماس نمایید.

 

مسدودی لوله خرطومی

گاهی ممکن است بعضی اجسام در لوله خرطومی گیر کنند.

بنابراین در همان لوله خرطومی گیر می‌کنند و ذراتی که به مرور آنها را جارو می‌کنید را به خود جذب می‌کنند و مانع ورود آنها به کیسه می‌شوند، در نهایت همین امر سبب کاهش مکش جاروبرقی می شود.

 

افزایش مکش جاروبرقی

برای افزایش مکش جاروبرقی شما می توانید بیش از روشن کردن جاروبرقی ابتدا کیسه آن را برسی نمایید و از بیش از اندازه پر نبودن آن مطمئن شوید سپس هر ماه یکبار فیلتر آن را برسی نمایید، از جارو کردن توده های بزرگ خود داری کنید.

اگر لوله خرطومی شما حتی دارای یکپارگی کوچک می باشد آن را تعویض نمایید.

برس پارویی را از مو و پرز تمیز نمایید تا مکش بیش تری داشته باشید و در نهایت اگر احساس خرابی در موتور داشتید می توانید با رادیکال امداد در میان بگذارید.

فرم درخواست خدمات

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت