جستجو
رادیکال امداد
تعمیر تخصصی انواع یخچال و ساید بای ساید

ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات
تعمیر لوازم خانگی در تهران

 
تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

ما در کنارتان هستیم تا در کوتاه ترین زمان ، برترین خدمات تعمیر لوازم خانگی را در محل شما ارائه دهیم.

با ما تماس بگیرید

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

تعمیر یخچال فریزر و تعمیر یخچال ساید بای ساید توسط تکنسین های حرفه ای با سال ها تجربه در رادیکال امداد انجام می گردد.
تعمیر یخچال و ساید با ساید علاوه بر تخصص و مهارت نیاز به سرعت عمل بالا نیز دارد که در ابتدا سعی در تعمیر یخچال ساید بای ساید یا تعمیر یخچال فریزر شما دارند و در صورتیکه قطعه به هیچ عنوان تعمیر نگردد و نیاز به تعویض داشته باشد قطعه کاملاً اورجینال جایگزین خواهد شد تا دستگاه مثل روز اول عالی کار کند.
هماهنگی جهت اعزام تکنسین متخصص، در مدت کمتر از 15 دقیقه صورت خواهد گرفت، برای سفارش تعمیر یخچال خود کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

چرا رادیکال امداد

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

متخصصان با تجربه

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

هزینه منصفانه

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

استفاده از قطعات اورجینال

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

سرعت در ارائه خدمات

 

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

همه می دانیم یخچال جز اصلی و کاربردی در هر خانه ای می باشد و قطعا شما هم به این فکر کرده اید که اگر یخچالتان خراب شود چه اتفاقی میفتد و و سایل و مواد غذایی داخل آن چه می شود؟

نگران این موضوع نباشید چون یخچال هم مانند هر لوازم خانگی دیگری، ممکن است دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.

به همین دلیل با توجه به مطالبی که گفته شد؛ تصمیم گرفته ایم در ادامه مطلب به ذکر نکاتی در ارتباط با تعمیر یخچال بپردازیم، که اگر روزی یخچالتان دچار مشکل شد و نیاز به تعمیر پیدا کرد با خواندن این مطالب نگرانیتان رفع شود.

انواع مختلفی از مشکلات رایج یخچال وجود دارد که به بهترین وجه توسط تعمیرکاران حرفه ای لوازم خانگی حل می شود. برای کمک به شما در تشخیص مشکلات یخچال خود، برخی از رایج ترین مشکلات تعمیر یخچال را برسی می کنیم.

خرابی لاستیک دور یخچال

خرابی لاستیک دور یخچال

برای تعمیر خرابی لاستیک دور یخچال یا همان نوار دور درب، اول باید آن را برسی کنید تا میزان خراب شدن آن پی ببرید.

اگر میزان خرابی زیاد باشد و هوای بیرون و داخل خانه به داخل یخچال نفوذ کند باید به سراغ خرید نوار دور درب یخچال بروید و آن را تعویض کنید؛ اما اگر شکل و فرم نوار تغییری کرده یا از جای خودش بازشده است می‌توانید به‌جای خرید، آن را تعمیر کنید.

اگر نوار دور یخچال خراب شده باشد و شما و نسبت به درست کردن و یا تعویض آن بی اهمیت باشید این کار سبب خسارت های بیشتری به شما می شود و همچنین مواد غذایی زودتر فاسد می‌شوند.

از نشانه‌های خرابی این نواردور یخچال، مواردی مانند سفت شدن لاستیک یا به عبارتی خشک شدن آن، ترک خوردن، شل و بی‌شکل شدن یا پاره شدن هستند.

داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال

داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال

یکی از دلایل داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال و داغ شدن کمپرسور یخچال و حرارت بیش از اندازه آن به علت سنگین و پر بودن بیش از اندازه یخچال از مواد غذایی می باشد و یا بخاطر درست نبستن یخچال در طولانی مدت می باشد.

سرد نشدن یخچال

از کاربردهای اصلی یخچال پایین نگه داشتن دما و سرد نگه داشتن داخل آن برای حفظ مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن آن می باشد. این مورد علت های زیادی دارد که ازموارد بسیار زیاده گزارش شده خرابی یخچال ها می باشد.

گرم شدن یخچال احتمالاً به دلیل مشکلاتی در کویل های کندانسور آن می باشد. می‌توانید با تمیز کردن کویل‌های کندانسور یخچال شروع کنید، در حالی که موتور فن کندانسور را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می‌کند. حل این مشکل می تواند به خصوص دشوار باشد و اغلب به تعمیرات حرفه ای یخچال نیاز دارد در نتیجه اگر روزی شما با این اتفاق روبرو شدید سریعا با متخصصان این حوزه تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن عیب یابی این مورد صورت بگیرد و سریعا تعمیر شود تا به قسمت های دیگر یخچال آسیب وارد نشود.

صدای بیش از حد یخچال

گاهی صدای بیش از حد یخچال باعث اذیت و آزار ما می شود در واقع یخچال باید طوری کار کند که در زندگی روزمره شما مشکلی ایجاد نکند. اگر یخچال شما پر سر و صدا به نظر می رسد، احتمالاً یکی از فن های آن مشکل دارد.

اکثر یخچال های معمولی دارای هر دو فن کندانسور و فن اواپراتور هستند.

این فن ها به طور همزمان کار می کنند و مشکلات مربوط به یکی از موتورهای آنها می تواند صدای یخچال شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. می توانید این فن ها را بررسی کنید تا ببینید آیا به نظر می رسد موتور آنها خراب است یا خیر، فقط مطمئن شوید که قبل از بازرسی یخچال خود را از برق کشیده اید.

آب سردکن یخچال کار نمی کند

آب سردکن یخچال کار نمی کند

بسیاری از یخچال های جدید و مدرن دارای یک آب سردکن داخلی هستند که به راحتی آب سرد و تازه را برای خانه شما فراهم می کند. آب سردکن دستگاه شما ممکن است به دلایل مختلفی کار نکند.

وان آب در درب فریزر ممکن است یخ زده باشد و مانع از جریان آب شیرین در دستگاه پخش شود. خوشبختانه، این وان را می توان جدا کرد و ذوب کرد و اجازه می دهد آب یک بار دیگر جریان یابد. همچنین ممکن است دریچه ورودی آب خراب شده باشد یا حتی ممکن است فشار آب پایینی داشته باشید و علت های زیادی برای این مورد وجود دارد برای رفع این مشکل می توانید با تیم رادیکال امداد تماس بگیرید.

چگونه از تعمیر یخچال جلوگیری کنیم؟

با کمک راهکارهای زیر می توانید تا حدودی از یخچال خود در برابر آسیب های احتمالی جلوگیری گنید

  • با توجه به این نکته که در شهر ها مخصوصا شهرهای بزرگ مانند تهران نوسانات برق بسیار زیاد است، شما می توانید با کمک محافظ های برق موجود در بازار از آسیب های رفت و آمد شدید برق به دستگاه خودتان جلوگیری کنید.
  • از راهکارهای مناسب و کاربردی دیگر برای محافظت از یخچال خود این است که از قرار دادن مواد غذایی به شدت داغ و آب جوش شدیدا خودداری کنید.
  • هنگام نصب یخچال خود، قطعا حواستان به این نکته باشد که از اجاق گاز و وسایلی که به شدت گرما دارند، فاصله زیادی داشته باشد و همچنین فاصله پنج الی شش سانت از دیوار را رعایت کنید و یخچال را کاملا به دیوار نچسبانید.
  • هنگام تمیز کردن یخچال خود ابتدا آن را از برق بکشید و سپس شروع به تمیز کردن آن نمایید.

فرم درخواست خدمات

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت